Arben-Berberi-Obituary

In Memory Of

Arben Berberi

Seminole, Florida

Guest Book

December 09, 2015

vellai im i dashur nuk te harroj asje here bardha

BARDHA BERBERI

April 02, 2015

EDHE PSE VITET KALOJNE TE KUJTOJ NE CDO MOMENT VELLAI IM I DASHUR !

March 27, 2014

DO TE MBETESH GJITHMONE DAJA ME I MIRE NE BOTE ! CDO DITE TE KUJTOJ DHE ME SHTOHET MALLI PER TY!!!!!NUK DO TE E HARROJ KURRE!!!!!

Ariana

December 15, 2012 | Toronto, ON

He'll be in your heart forever. My deepest condolences.

Sharon Turk

November 30, 2012 | Largo, FL

Selvie and Kevin, my prayers are with you.

Sharon

Dajana Mucllari

November 27, 2012 | Pogradec

SAM BORIBOUN

November 26, 2012 | SEMINOLE, FL

FROM THE BORIBOUN FAMILY. NEIGHBOR NEXT DOOR.

albana serjani

November 26, 2012 | Tirana

Obituary

Arben's Obituary

Arben Berberi, 56, died Nov. 23, 2012, in Seminole.

Read More